اخذ گواهینامه ce اروپا

برای این که محصولات خود را بتوان به اتحادیه اروپا صادر کرد باید حتما به فکر اخذ گواهینامه ce اروپا بود. زیرا در غیر این صورت شرکت های این حوزه، محصولات ما را قبول نمی کنند.
کشور ایران به دلیل داشتن منابع و معادن زیاد، مسیر مناسبی را برای صادرات به حوزه اتحادیه اروپا دارد. در سال های گذشته الزامی برقرار شده که بدون داشتن آن نمی توان به فکر صادرات به کشور های اروپایی بود. این الزام ce نام دارد. برای اخذ گواهینامه ce باید درخواست خود را به شرکت های مشاوره ای داد.
اخذ گواهینامه ce

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

مزیت اخذ گواهینامه ce

هر مدیری برای این که در اوضاع اقتصاد کنونی به رقابت خود ادامه دهد باید به فکر صادرات باشد. چه چیزی بهتر از آن که صادرات خود را به کشور های اروپایی انجام دهد. زیرا با افزایش نرخ ارز و به ویژه دلار و یورو، این قضیه بیش از پیش برای صاحبان کسب و کار مهم شده است. اما برای بخش صادرات به اروپا باید دو الزام تکنیکال فایل و تست ریپورت در رابطه با محصولات سازمان صورت گیرد. تلفیق این دو به اخذ گواهینامه ce اروپا می انجامد.

اخذ گواهینامه ce

هزینه اخذ گواهینامه ce

اما دغدغه مدیران این می باشد که هزینه مربوط به صدور این مدرک چقدر است. این هزینه بر اساس حق الزحمه مشاورین و هم چنین هزینه صدوری که بابت گواهینامه پرداخت می شود، تعیین می گردد. در حال حاضر و در سال 2018 این هزینه معادل 6 میلیون تومان است و احتمال خیلی زیادی دارد که در سال های آینده این هزینه به مراتب بیش تر هم شود.

برای مشاوره ایزو و هم چنین دریافت گواهینامه ce اروپا می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

[toggle title=”راه های ارتباطی” state=”open”]شماره موبایل: 09902702205 – شماره ثابت: 08733230268[/toggle]

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.