از شوینده صورت وچه برای تولید قطعات خودرو استفاده میکنند

مهم نیست که چه کسی هستید یا چه نوع پوستی دارید، یک چیز مسلم است: باید صورت خود را با شوینده صورت وچه بشویید. بهترین شوینده‌های صورت، آلودگی‌ها و آلودگی‌ها را بدون از بین بردن رطوبت پوست یا خشک کردن آن پاک می‌کنند.

اما انتخاب داروی مناسب به آسانی قدم زدن در راهروی مراقبت از پوست داروخانه محلی شما نیست.نتخاب شستشوی صورت به نوع پوست و نیازهای شما بستگی دارد، که بسته به سن، محل زندگی و سبک زندگی‌تان می‌تواند متفاوت باشد.

«نوع پوست شما نیز ممکن است در طول زمان تغییر کند. برای مثال، ممکن است با افزایش سن، خشکی یا حساسیت بیشتری را تجربه کنید.

با این حال، برخی از دستورالعمل های جهانی وجود دارد که باید از آن پیروی کنید، مهم نیست چه نوع پوستی دارید. دکتر پالم می گوید که همیشه پاک کننده های ملایم و بدون تحریک را انتخاب کنید (مخصوصا اگر دو بار در روز شستشو می دهید) و آب و هوا یا فصل منطقه خود را در نظر بگیرید.

فراموش نکنید که هنگام امتحان یک محصول جدید، یک تست پچ انجام دهید این کار می‌تواند آلرژی یا حساسیت را قبل از استفاده از محصول روی تمام صورتتان شناسایی کند.

در نهایت، ارزش این را دارد که بدانید به دنبال چه موادی باشید، مانند مرطوب کننده ها و سرامیدها، و از کدام مواد مانند سولفات ها، رنگ ها و لایه بردارهای خشن اجتناب کنید.

پس از صحبت با متخصصان پوست، نزدیک به سه دوجین شستشوی صورت را از نظر ترکیبات، نگرانی‌های مراقبت از پوست، قیمت، بافت و موارد دیگر بررسی کردیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.