با خرید تیشرت لانگ مردانه صاحب فرزند شوید

با یه شلوار خوشگل!الگوها برجسته اضافه می کنند اگر چه تیشرت لانگ مردانه همه کاره و زیبا هستند، اما اگر همیشه تی شرت های یک رنگ بپوشید، بسیار غیر نوآورانه است و خرید یک تی شرت برای هر رنگ برای شما غیر ممکن است. اگر می خواهید از شر یکنواختی خلاص شوید.

و لباس های خسته کننده، تی شرت های طرح دار انتخاب خوبی خواهند بود.به اصطلاح «الگوی تی» به تی شرت هایی با نقش و نگار روی لباس ها، به خصوص روی سینه و جلوی شکم اطلاق می شود.

برای برخی از تی شرت های جالب، ممکن است این طرح زیر یقه یا سرآستین های پشت طراحی شود. مزیت این است که می تواند شکل را غنی کند، نه خیلی خسته کننده، و لمس نهایی را دارد.

اگر تی شرت گشاد تری باشد، می توان آن را تا کرد و کمی گشادتر تا کرد، به طوری که طعم مد روز خیابانی داشته باشد، که با تاپ فیت متفاوت است. برای سبک خیابانی یا ژاپنی بسیار مناسب است.

پوشیدن لباس کار.لایه بندی را با تی شرت اضافه کنیدشاید فکر کنید: مفهوم پوشیدن تی شرت چیست؟ آنچه من در اینجا در مورد آن صحبت می کنم در واقع مفهوم “پوشش لایه ای” است.

این مانند اضافه کردن یک آستر به کت است. علاوه بر گرم نگه داشتن، مهمترین چیز این است که شکل را لایه لایه تر کنید. تی شرت ها از قبل ساخته شده اند. به اندازه کافی نازک.حالا چیزی که می توان داخل آن پوشید، جلیقه یا تی شرت بیش نیست!

انتخاب تی شرت برای پوشیدن داخلی نیز ماهرانه است، اول از همه، اگر می خواهید لباس داخلی را در معرض دید قرار دهید، باید “نسخه بلند تی شرت” را انتخاب کنید. علاوه بر این، انتخاب رنگ نیز آگاهانه است.

اگر می‌خواهید «همرنگ پوشیدن» را تفسیر کنید، می‌توانید تی‌شرت‌هایی را با سایه‌های مختلف برای تطبیق انتخاب کنید (مثلاً: سبز تیره با سبز روشن؛»، ابتدایی‌ترین آنها.

سیاه و سفید است.برش پهن برای پوشاندن عیوب اگر به فکر خرید لباس های جدید هستید، می توانید به دنبال تی شرت هایی باشید که در کمد لباس خود ندارید. !

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.