مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات …دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید گواهینامه ایزو ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

گواهینامه ایزو ارزانخرید گواهینامه ایزو
خرید گواهینامه ایزو ارزان

آیا می دانید که برای خرید گواهینامه ایزو ارزان در ایران چقدر باید پرداخته شود؟ تفاوت قیمت گواهینامه های ارزان قیمت با گران قیمت چقدر است و چگونه می توان این اطلاعات را بدست آورد؟
قبل از هر کاری برای دریافت گواهینامه ایزو نیاز است که به یک مشاور که سابقه کار در این راه دارد پناه ببرید تا به وسیله راهنمایی های ایشان بتوانید گواهینامه مدنظر خود را با بهترین قیمت دریافت کنید. منظور از گواهینامه ایزو ارزان، مدرکی است که با بودجه خود بتوانید بهترین گزینه مورد نظر را انتخاب کنید زیرا هریک از این گواهینامه ها تفاوت هایی از نظر ساختار دارند.

گواهینامه ایزو ارزان

گواهینامه های ایزو ارزان در ایران، قیمت هایی در حدود 1 الی 2 میلیون تومان دارند که این قیمت ها در آینده ممکن است بیش تر و یا کم تر شود. این مدارک برند شناخته شده ای در کل دنیا به حساب نمی آیند اما می توان به وسیله آن ها کار خود را در زمینه صادرات و یا عقد قرار دادهای کاری و تجاری انجام داد. این مدارک اعتبار سه سال دارند و هر سال باید 10 درصد مبلغ گواهینامه را برای تمدید بپردازید.

اما گواهینامه های گران قیمت هم چون توف نورد و سوئیس سرت از قیمت های بالای 5 میلیون تومان برخوردار هستند و در ممیزی این نوع مدارک بسیار سخت گرفته می شود و اگر در ممیزی ها نتوانید نظر مشاوران را جلب کنید باید هزینه های اضافی پرداخت کنید. اعتبار این مدارک هم 3 ساله است و برای هر سال باید مبلغی پرداخت کنید.

گواهینامه ایزو ارزان

خرید گواهینامه ایزو

با توجه به اطلاعات مختصری که در بالا ذکر شد می توانید درخواست خود را در قبال صدور گواهینامه های ایزو به ما صادر کنید و با پرداخت مبلغی به عنوان پیش پرداخت می توانید سفارش خود را انجام دهید. معمولا دو هفته طول می کشد تا این مدارک به دست شما برسند.

خرید گواهینامه ایزو

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید گواهینامه ایزو با شماره های زیر تماس بگیرید.

[toggle title=”راه های ارتباطی” state=”open”]شماره موبایل: 09902702205 – شماره ثابت: 08733230268[/toggle]

.......

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات …دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.