دمپایی مردانه نادر قابلیت جارو زدن در منزل را دارد

از آنجایی که بسیاری از مردم اکنون بیش از هر زمان دیگری دمپایی مردانه نادر می پوشند، پیدا کردن چند گزینه خوب برای کفش های اوقات فراغت گرم و دنج می تواند دشوار باشد.

به عنوان یک تیم، ما تعداد زیادی دمپایی را آزمایش کرده‌ایم، اما 9 جفت موجود در این راهنما، جفت‌هایی هستند که مدام به آن‌ها باز می‌گردیم.

گزینه های دمپایی زیر همگی حداقل دو چیز مشترک دارند: آنها پاهای شما را گرم و راحت نگه می دارند. فراتر از آن، هر جفت امتیازات خاص خود را ارائه می دهد، بدون هیچ حقه ای.

چه به دنبال دمپایی باشید و چه موکاسین، اینها بهترین دمپایی هایی هستند که نمی توانیم به اندازه کافی توصیه کنیم. درباره نحوه آزمایش و تحقیق Insider Reviews درباره محصولات سبک بیشتر بیاموزید.

قاطر یک دمپایی سنتی است، منهای پوشش پاشنه پا. اگر تا به حال در هتلی اقامت داشته اید که یک جفت کفش مکمل همراه با روپوش های داخل کمد ارائه می دهد، احتمالاً شبیه این هستند.

بهترین برای فصل شانه؛ با مسئولیت خود از مسیری یخی در آنها عبور کنید.بهترین دمپایی برای مردان فقط یک جفت کفش زیبا در چرخش کفش شما نیست.

نه نه نه. بهترین دمپایی های مردانه آپارتمان کوچک جعبه کفش شما را به قلعه ای با حسن نیت تبدیل می کند (البته زندگی WFH را بسیار قابل تحمل تر می کند).

ما حدس می زنیم که خانه شما شامل کف گرم نمی شود. اینجاست که یک جفت لغزنده پرزدار و با خط شرپا در کلاچ قرار می‌گیرند و خوک‌های یخ‌زده شما را برشته نگه می‌دارند و یخ نزنند، مهم نیست صاحبخانه‌تان چقدر گرما را نگه می‌دارد.

جهنم، حتی اگر شما سرمایه‌دار هستید به اندازه کافی خوشبخت هستید که در یک عمارت بزرگ با کف‌پوش‌های کنترل‌شده دما زندگی کنید، یک جفت دمپایی واقعا عالی (یا در مورد شما کفش‌های مخملی) شما را هرچه بیشتر به خانه‌های خانگی نزدیک‌تر می‌کند.

نیروانا زیرا در پایان روز، تنها چیزی که همه ما را در شرایط مساوی قرار می دهد این است که چقدر احساس ناخوشایندی دارد که در یک خانه پابرهنه پرسه بزنیم، مهم نیست که چقدر کف اتاق تمیز باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.