دوره ایزو ts در ایران

در کشور ایران دوره ایزو ts بسیار بیش تر از قبل مورد نیاز شرکت های وابسته به صنایع خودروسازی است. آموزش های مربوط به این استاندارد باید به صورت کامل و تخصصی به تمامی پرسنلین سازمان داده شود.
وظیفه آموزش ایزو ts بر عهده مدیران ارشد سازمان هاست و اگر می خواهند سازمان خود را از هر جهت بیمه کنند باید تمامی پرسنلین سازمان این دوره را بگذرانند و مباحث مربوط به شغل خود را فرابگیرند.
دوره ایزو ts

ما کاری به این موضوع نداریم که اخذ گواهینامه ایزو ts برای سازمان هایی که قطعات خودرو تولید می کنند اجباری است، بلکه در مورد آموزشی صحبت می کنیم که در هنگام پیاده سازی این استاندارد کم تر فرصت آموزش مستندات این استاندارد برای شرکت ها پیش می آید.هدف از اجرای پروژه ایزو ۹۰۰۱ در شرکت دریافت گواهینامه آن می‌باشد

چگونگی اخذ گواهینامه ایزو ts

برای این که گواهینامه ایزو ts دریافت کنید دو راه دارید، اول این که با یکی از شرکت های مشاوره ای ایزو عقد قرار داد ببندید تا برای امور مشاوره و پیاده سازی مستندات این استاندارد به سازمان بیایند و هزینه ای معادل 6 میلیون تومان پرداخت کنید. صفر تا صد این کار بر عهده مشاورین است و تمامی مراحل اجرای ایزو ts را بر عهده می گیرند و بعد از دوره ممیزی، گواهینامه ایزو برای شما صادر می شود.

راه حل دوم این می باشد که مستندات این دوره را به پرسنلین سازمان دهید و آن ها تمامی قواعد مربوط به این استاندارد را رعایت کنند و بعد از دوره ممیزی گواهینامه ایزو برای شما صادر می شود. هزینه این دوره 500 هزار تومان است.

مزیت دوره ایزو ts

مزیت این دوره شامل:

  • فراگرفتن تمامی مستندات استاندارد
  • دائمی بودن قواعد مربوط به ایزو تی اس
  • کاهش چشمگیر خطاهای انسانی
  • کاهش محصولات نامنطبق
  • پیدا کردن عوامل ایجاد خرابی در سازمان
  • کاهش پرت های کاری
  • افزایش طول عمر مواد اولیه در انبار
  • ایجاد حس رضایتمندی مشتریان و تامین کنندگان در سازمان

هر چه سریعتر به فکر گرفتن ایزو ts برای سازمان خود باشید تا بتوانید روز به روز پیشرفت را در مجموعه خود حس کنید، جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

[toggle title=”راه های ارتباطی” state=”open”]شماره موبایل: 09902702205 شماره ثابت: 08733230268[/toggle]

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.