مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات …دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

روند گرفتن مدرک ایزو معتبر

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونگی گرفتن مدرک ایزوهزینه گرفتن مدرک ایزو
گرفتن مدرک ایزو

در این مطلب در مورد روند کلی که برای گرفتن مدرک ایزو معتبر وجود دارد، توضیح داده شده است، هم چنین هزینه های مربوط به دریافت این گواهی نیز آورده شده است.
تعداد اشخاص و سازمان هایی که علاقمند به گرفتن مدرک ایزو در ایران هستند بسیار زیاد است، حدود نیمی از این افراد می خواهند بدون دادن امتحانی و یا پشت سر گذاشتن دوره ای، مدرک معتبر و بین المللی دریافت کنند. این مانند کسی می ماند که بخواهد بدون پشت سر گذاشتن تمرینات رانندگی، گواهینامه دریافت کند که اساسا چنین فکری اشتباه است.

چگونگی گرفتن مدرک ایزو

برای دریافت این مدرک، ابتدا بایستی به شکل حضوری و یا غیر حضوری، الزامات و قوانین مربوط به استاندارد مورد نظر را فرا بگیرید، اما شاید در ذهن خود تداعی کنید که این کار ممکن است چند ماه طول بکشد، در حالی که دانش پذیرانی داشته ایم که در 15 روز توانسته اند مدرک را دریافت کند. تمامی این شک و شبه ها بستگی به میزان کارکرد شما در طول دوره آموزشی را دارد. شرکت آروین ایزو در این راستا بستری را فراهم کرده که از طریق کلاس های مجازی و به سادگی می توانید دوره را پشت بگذارید و مدرک را دریافت کنید.

گرفتن مدرک ایزو

هزینه گرفتن مدرک ایزو

این هزینه برای سه نوع از مدرک ایزو است. شرکت آروین ایزو تاییدیه از وزارت صنعت، معدن و تجارت را دارد و بعد از گذراندن دوره آموزشی این گواهی با تاییدیه این وزارت به شما تعلق می گیرد. هم چنین مدرک بین المللی از شرکت qal انگلستان هم برای متقاضیان عزیز صادر می شود.

           هزینه مدرک وزارت صنعت، معدن و تجارت               هزینه مدرک qal انگلستان
          120 هزار تومان                   300 هزار تومان

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید

شماره موبایل: 09902702205
شماره ثابت: 08733230268

.......

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات …دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.