ساخت کشتی با استفاده از موتور برقی بازیافتی

وقتی صحبت از باتری ها می شود، همه از باتری های لیتیوم یونی در اندازه های مختلف استفاده می کنند. برخی از آنها با هوا خنک می شوند و برخی دیگر با مایع خنک می شوند.

به طور کلی، قیمت موتور برقی هرچه سرعت بالاتری داشته باشد می تواند از قیمت بیشتری برخوردار باشد.

بنابراین، محدوده به این بستگی دارد که چگونه می توانید باتری را در موتور سیکلت بسته بندی کنید و چگونه می توانید نیرو را از آن باتری به جاده منتقل کنید و دمای آن را مدیریت کنید.

از نظر موتورها، در حال حاضر اکثر تولیدکنندگان موتورسیکلت از موتورهای الکتریکی با اندازه های مختلف استفاده می کنند که زنجیر، تسمه، میل محرک و غیره را به حرکت در می آورند سیستم های محرک موتور سیکلت سنتی.

با این حال، موتورهای چرخ الکتریکی یا موتورهای هاب الکتریکی جالبی وجود دارد. قابل توجه ترین مورد از Fuell Motorcycles است که هنوز در حال توسعه دوچرخه های خود است و به زودی اطلاعات بیشتری در مورد موتورسیکلت های خود منتشر خواهد کرد.

همچنین تقریباً هر سازنده ای از ترمز احیا کننده استفاده می کند که به افزایش قدرت باتری در حال شکستن کمک می کند. علاوه بر این، شاهد اضافه شدن فناوری هوشمند بیشتری به موتورسیکلت های برقی هستید.

Zero Motorcycles فناوری‌های هوشمند زیادی را به آخرین تلاش خود، SR/F اضافه کرده است، از جمله برنامه‌ای که با موتور سیکلت ارتباط برقرار می‌کند و ویژگی‌های مختلفی را ممکن می‌سازد.

توجه به این نکته مهم است که فناوری مورد استفاده در دوچرخه های الکتریکی ممکن است پیشرفته باشد، اما به نگهداری بسیار کمتری نیاز دارد. به طور کلی قطعات کمتری وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.