سگی که لباس کار میهن دوخت صاحب مرده اش را به عنوان لانه خود استفاده می کند

عمدتاً لباس کار میهن دوخت توسط هنجارها، الزامات و گواهینامه های تعیین شده تنظیم می شود. با این حال، هنگام سفارش لباس کار فردی، ابتدا باید شرایط کار کارکنانی را که این موارد برای آنها ایجاد شده است، تجزیه و تحلیل کنید.

این امکان توسعه، مدل‌سازی و تطبیق چنین مدلی را فراهم می‌کند که شامل تمام ویژگی‌های ضروری شرکت باشد و مهم‌تر از همه، کارکنان را دقیقاً از آن شرایط نامطلوب و عواملی که در طول کارشان بیشتر در معرض آنها قرار می‌گیرند، محافظت کند.

ایمنی و بهداشت لباس کار حرفه ای کامل همچنین بسیار مهم است که چنین لباس کار هایی برای نوع فعالیت مناسب باشند، ناراحتی ایجاد نکنند، حرکت را محدود نکنند و کیفیت بالایی داشته باشند، مقاوم در برابر سایش و راحت باشند.

هنگام تجزیه و تحلیل شرایط کار، اول از همه، موارد زیر در نظر گرفته می شود:

ویژگی های آب و هوایی کار: شرایط دما (لباس کار عایق شده، لباس تابستانی، مقاوم در برابر حرارت و غیره)؛ فضای بسته یا باز (خروج پارچه، قابلیت تنفس، جذب مواد و خیلی بیشتر به این بستگی دارد).

لباس

ماهیت کار انجام شده: برای تعیین برش لباس کار، حرکات اصلی کارمند در نظر گرفته می شود (به عنوان مثال: اگر کارمندی کار را با بازوهای دراز انجام می دهد، باید مطمئن شوید که روپوش ها کمی پهن هستند. در پشت و در آستین).

فصلی بودن: مشخص می شود که در چه زمانی از سال از این لباس کار استفاده می شود، آیا یک نسخه زمستانی و تابستانی از لباس وجود خواهد داشت یا یک مدل جهانی ایجاد می شود که شامل عملیات تمام فصل است.

فضای اطراف: هنگام کار در یک اتاق بزرگ و جادار، می توان یک مدل گشاد گشاد از لباس کار را به گونه ای طراحی کرد که کارمند احساس راحتی کند.

اگر فضای کار محدود باشد، شل بودن می‌تواند بسیار ناخوشایند و حتی ایمن نباشد، زیرا می‌توانید به اشیاء برخورد کنید و آسیب‌های مختلفی را متحمل شوید.

اما نباید لباس کار را بیش از حد نیشگون بگیرید، زیرا این امر منجر به فشردن قسمت‌های خاصی از بدن می‌شود و این به نوبه خود باعث اختلال در گردش خون بدن و در نتیجه سلامتی ضعیف کارگر می‌شود. ، بهره وری پایین نیروی کار.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.