صدور ایزو 17025 آزمایشگاه

آیا می دانید که هزینه صدور ایزو 17025 آزمایشگاه چقدر است؟ برای پیاده سازی و مشاوره این استاندارد و هم چنین گرفتن مدرک آن به چقدر زمان نیاز داریم؟
دغدغه اصلی سازمان برای اجرای سیستم های استاندارد بر روی مجموعه خود، زمان و هزینه است. البته قضیه کمی برای ایزو 17025 فرق می کند، زیرا صدور این استاندارد برای برخی از سازمان ها ممکن نیست و هم چنین گرفتن آن برای اکثر سازمان های آزمایشگاهی یک حالت اجباری دارد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

صدور ایزو 17025

هزینه صدور ایزو 17025

هزینه صدور  این استاندارد بستگی به دو مورد دارد.

  • تجهیزات آزمایشگاه
  • تعداد تست های طراحی شده

مسلما هر چقدر تجهیزات آزمایشگاه پیشرفته و هم چنین میزان تست های طراحی شده کم تر باشد، هزینه ها کاهش پیدا می کند.

صدور ایزو 17025

زمان صدور ایزو 17025

در برخی موارد شاهد آن بوده ایم که برای گرفتن گواهینامه مربوط به این استاندارد دو سال کاری زمان برده است و برخی دیگر حدود 3 ماه طول کشیده است. اما اگر حد متوسطی از زمان اجرای این استاندارد بگیریم چیزی در بین 6 ماه به طول می انجامد که گواهینامه به دست سازمان برسد.

اتمام پیاده سازی این استاندارد شاید نهایتا سه ماه طول بکشد اما بقیه موارد برمی گردد به گرفتن نوبت از اداره استاندارد و هم چنین ممیزی های  داخلی و خارجی آن.

به هر حال اگر قصد پیاده سازی و مشاوره ایزو را دارید و می خواهید به بهترین شیوه در این راستا عمل کنید همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در این زمینه به بهترین شیوه ممکن شما را راهنمایی کنند.

[toggle title=”راه های ارتباطی” state=”open”]شماره موبایل: 09902702205 – شماره ثابت: 08733230268 ایمیل: arvin.karimi69@gmail.com[/toggle]

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.