فروش کفش اسکیت بزرگسال به مناسبت ولنتاین کاهش یافت

این کفش اسکیت بزرگسال  سریع حرکت می کنند و به دلیل طراحی آن ها اسکیت های بسیار محبوبی هستند. اسکیت‌های سرعت دارای کفش‌های کوتاه (چکمه) هستند که دقیقاً مانند کفش‌های تنیس مناسب است.

کم برش به دور زدن گوشه ها کمک می کند. این اسکیت ها به دلیل آزادی حرکتی که در مچ پا ایجاد می کنند، بسیار محبوب هستند، بنابراین برای اسکیت جام (رقص) و البته اسکیت سرعت محبوب هستند.

این اسکیت ها همچنین دارای چرخ ها و یاتاقان های سبک سرعت هستند (قسمتی که چرخ شما را می چرخاند) که به اسکیت بازان امکان می دهد سریعتر و طولانی تر اسکیت کنند.

اسکیت‌های فضای باز در چکمه‌های پایین یا بالا هستند و چرخ‌ها به‌طور خاص برای اسکیت کردن در فضای باز طراحی شده‌اند که زمین معمولاً صاف نیست. در بیشتر موارد، تنها تفاوت بین یک اسکیت داخلی و یک اسکیت فضای باز، چرخ ها هستند و چرخ های بیرونی معمولاً نرم تر از چرخ های داخلی هستند.

چرخ‌های تفریحی در فضای باز نرم‌تر و جاذب‌تر هستند که اجازه می‌دهند سواری نرم‌تری روی سطوح «نه چندان صاف» مانند خیابان‌ها و مسیرهایی که دارای ترک‌ها و آوار هستند، داشته باشید.

در دسته بندی اسکیت های فضای باز، چرخ هایی وجود دارد که به طور خاص برای اسکیت پارکی طراحی شده اند، مانند چرخ های Moxi Fundae.

چرخ‌های اسکیت پارکی کمی سخت‌تر از چرخ‌های سنتی در فضای باز هستند، زیرا برای استفاده بر روی بتن صافی که در یک کاسه اسکیت خواهید یافت، طراحی شده‌اند.

همچنین چرخ هایی وجود دارد که به طور خاص برای رقص غلتکی در فضای باز طراحی شده اند، مانند چرخ های Radar Crush. این چرخ ها کوچکتر از چرخ های سنتی تفریحی در فضای باز هستند تا امکان انتقال و چرخش سریع را فراهم کنند.

اسکیت بازان پارک اسکیت معمولاً به دنبال یک چکمه بلند با مچ پا نگهدارنده و ساختار یافته هستند.

از طرف دیگر، رقصنده‌های غلتکی می‌خواهند حرکت بیشتری داشته باشند، بنابراین چکمه‌ای با تاپ پایین یا بوت بلندی که به مچ پا خم می‌شود، انتخاب می‌کنند. اگر به سادگی می خواهید به صورت تفریحی اسکیت بازی کنید، سبک چکمه کاملاً به شما و ترجیح شخصی شما بستگی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.