فروش گلابی بوکس ارزان در بازار چین متوقف شد

کیسه‌های گلابی بوکس ارزان دارای پایه‌ای هستند که می‌توان آن را با ماسه یا آب پر کرد، که باعث می‌شود آنها از کیسه‌های بوکس آویزان متحرک‌تر باشند و در نتیجه تقریباً در همه جا قابل استفاده هستند.

برج های پانچ برای استفاده در خانه، سالن های ورزشی کوچک و خارج از منزل ایده آل هستند. کیسه‌های پانچ ایستاده که ما عرضه می‌کنیم.

جایگزین‌های فوق‌العاده‌ای برای کیسه‌های پانچ سنتی و کیسه‌های پانچ هستند، زیرا توسط تولیدکنندگان معتبری ساخته شده‌اند.

سپس، زمانی که ما یک سکو با طناب برای میزبانی مبارزات نصب کردیم، شکل مربع به دلایل عملی مورد پسند قرار گرفت اما نام حلقه همچنان باقی ماند.د

ر المپیک، بوکسورها در رینگ حداکثر برای سه راند سه دقیقه ای رقابت می کنند. هر بوکسور زمانی که حریف خود را بالای کمربند لمس می کند، در صورتی که حداقل سه نفر از پنج داور موافق باشند، یک امتیاز کسب می کند.

کیسه سرعت بهترین وسیله تمرینی بوکس برای تقویت شانه ها، توسعه هماهنگی دست و چشم و سرعت مشت زدن شماست. این ابزار که توسط تمام قهرمانان بزرگ بوکس انگلیسی استفاده می شود، در تمام رشته های ورزشی رزمی محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

در این مقاله با نحوه نصب و استفاده از لامپ بوکس آشنا خواهید شد. و همچنین توصیه های ما در مورد بهترین گلابی شلاق. و به عنوان یک امتیاز، ما برخی از ایده های آموزشی موثر را نشان خواهیم داد.

برای بهره مندی از مزایای فراوان لامپ سرعت، باید آن را با موفقیت نصب کنید. برای این کار کافی است یک گلابی و یک گیره مناسب بخرید.

گیره معمولاً از طریق پیچ های کوچک به یک سطح سخت متصل می شود. کل (گلابی + گیره) زیاد سنگین نیست، اما تمرین روی آن باعث ایجاد لرزش هایی در تکیه گاه (دیوار یا سقف) می شود.

بنابراین مراقب باشید که آن را به جایی وصل نکنید. علاوه بر این، همچنین در نظر بگیرید که ارتعاشات ناشی از تمرین می تواند باعث آزار همسایگان شود، اگر آنها مستقیماً روی دیوارهای خود ارتعاش کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.