قاچاق قابلمه سرامیکی بوش المان در برلین ممنوع شد

معایب قابلمه سرامیکی بوش المان همانطور که هر چیزی دارای مزایا است معایبی نیز دارد.این موضوع در مورد ظروف سرامیکی نیز صدق می کند.

اخطار برخی از طرفین مبنی بر جلوگیری از استفاده از ظروف رنگی از داخل، زیرا رنگ هایی که استفاده می شود با غذاها تداخل دارد.از جمله بارزترین ایرادات ظروف سرامیکی عبارتند از:

انتقال حرارت ضعیف اگر قطر قابلمه خیلی بیشتر از قطر حرارت باشد (اگر حرارت به خوبی در کل قابلمه پخش نشود) مستعد شکستگی است.

قیمت آن در مقایسه با سایر ظروف بالا است در صورت عدم استفاده از آن با دقت زیاد و حفظ شدید، مستعد لایه برداری است، بنابراین برای جلوگیری از خراشیدن همیشه توصیه می شود از قاشق های چوبی یا قاشق های سیلیکونی استفاده کنید.

آنها حاوی سرب و کادمیوم هستند که به مرور زمان برای سلامتی مضر می شوند.

نکاتی در مورد انتخاب ظروف سرامیکی نکاتی وجود دارد که خانم ها می توانند هنگام خرید ظروف سرامیکی رعایت کنند که بارزترین این نکات عبارتند از:

جستجو برای بهترین محصول ظروف سرامیکی و خواندن تجربیات مردم در مورد آن، به عنوان تجربه بهترین راهنما است.

قابلمه

از ظروف ارزان دوری کنید، زیرا حاوی مشخصات متمایز نیستند و همچنین ظروف گران قیمت زیادی وجود دارند که از نظر کیفیت متمایز نیستند، بنابراین باید با دقت جستجو کنید.

مطمئن شوید که ظروفی را انتخاب کنید که تمیز کردن آنها به تلاش زیادی نیاز ندارد، زیرا انواع زیادی وجود دارد که تمیز کردن آنها دشوار است.

مراقب باشید ظروفی را انتخاب کنید که دارای دوره گارانتی است که حقوق را تضمین می کند انتخاب قابلمه هایی که برای هر قابلمه یا تابه دارای درب باشند که تا حد زیادی از نیازهای آشپزی صرفه جویی می کند.

حتماً ظروفی را انتخاب کنید که حاوی گیره های غیر قابل احتراق اضافی باشد تا حمل و نقل ظروف در زمانی که داغ هستند آسان باشد انتخاب رنگ های متناسب با رنگ و طرح آشپزخانه که بر ظرافت و زیبایی آن می افزاید.

قابلمه هایی با اندازه و تنوع مناسب انتخاب کنید تا بتوان از آنها در تهیه غذاهای مختلف استفاده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.