قیمت چینی آلات بهداشتی سینا باعث بالا رفتن قیمت ریال شد

اگر چینی آلات بهداشتی سینا روی زمین را انتخاب می کنید ، به این فکر کنید که آیا آن را معمولی یا همسطح با دیوار استفاده کنید، دومی از نظر زیبایی شناسی بسیار زیباتر و جدیدتر در نظر گرفته می شود.

در مورد ابعاد حمام کوچک، می توانید لوازم بهداشتی را انتخاب کنید که کوتاهتر از حد معمول هستند (از 44 تا 48 سانتی متر).

نحوه انتخاب توالت فرنگی مناسب

تا چند سال پیش ، انتخاب توالت یک عملیات نسبتاً ساده بود (و شاید حتی با توجه به کمبود راه حل‌های موجود، کمی ناامیدکننده بود)، با این حال امروزه این پیشنهاد به طور قابل توجهی گسترش یافته است و مواردی که قبل از خرید باید در نظر بگیرید بسیار زیاد است.

انتخاب مواد توالت

اگر چه کسی سعی کرده است توالت هایی با رزین یا شیشه بسازد و وسایل بهداشتی فولادی برای مصارف خاص (بیمارستانی یا زندان) وجود دارد، اما متداول ترین مواد مورد استفاده چینی است.

کیفیت سرامیک (مقاومت، درخشندگی، تمیزی) در شرکت های مختلف متفاوت است و توصیه می شود قبل از خرید، مشخصات فنی توالت فرنگی را بررسی کنید.

چینی

برخی از برندها سطحی را تضمین می‌کنند که سطحی که تمیز کردن آن بسیار آسان‌تر از سایرین است:

Villeroy & Boch، به‌عنوان مثال، به لطف پروژه سرامیک پلاس خود ، ظروف بهداشتی خود را با لعابی تولید می‌کند که می‌تواند باکتری‌ها و سنگ آهک را دفع کند و به این ترتیب، بهداشت کامل را بدون استفاده از آن ممکن می‌سازد. استفاده از شوینده های تهاجمی و مهمتر از همه در نیمی از زمان.

توالت سرامیک پلاس

برندهای دیگر مانند ایده آل استاندارد آنقدر به کیفیت محصولات خود متقاعد شده اند که حتی گارانتی صد ساله ارائه می دهند.

توالت دیواری یا زمینی؟

انتخاب در این مورد بیش از هر چیز زیبایی شناختی است. در صورت انتخاب توالت دیواری ، لازم است که مخزن توکار را با براکت های مخصوص سرویس بهداشتی در پارتیشن نصب کنید.

مزایای این محلول عبارتند از: نظافت آسان کف و صرفه جویی قابل توجه در مصرف آب، به این دلیل که یک مخزن برای سرویس بهداشتی دیواری معمولاً نصف آب مورد نیاز توالت کف را مصرف می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.