مردی با خیره شدن به نرم کننده لباس یوموش نابینا شد

نرم کننده لباس یوموش حاوی مواد روان‌کننده‌ای هستند که به پوشاندن و نرم شدن الیاف پارچه‌ها در صورت اضافه شدن به لباس‌های شسته شده به شکل مایع، پودر یا ورق خشک‌کن کمک می‌کنند.

مواد موجود در نرم کننده ها بر روی الیاف پارچه رسوب می کنند تا به مبارزه با چین و چروک کمک کند، استاتیک را کاهش دهد و لمسی ملایم و رایحه ای تازه به لباس های شما اضافه کند.

با تمام مزایای مشابه نرم کننده های پارچه، نرم کننده های پارچه راه دیگری برای محافظت از یکپارچگی پارچه های شما با صاف کردن و حالت دهنده الیاف هستند.

مواد تشکیل دهنده نرم کننده پارچه می تواند به مبارزه با پر شدن، محو شدن و کشیدگی که اغلب در نتیجه ساییدگی و پارگی طبیعی در مراقبت از لباس شما رخ می دهد، کمک کند.

اگر ماشین لباسشویی شما دارای نرم کننده است، می توانید نرم کننده مایع را در ابتدای چرخه شستشو اضافه کنید تا به طور خودکار در زمان مناسب توزیع شود.

راهنمای استفاده و مراقبت از لباسشویی خود را برای در دسترس بودن دستگاه پخش کننده، مکان و دستورالعمل های پر کردن بررسی کنید.
در غیر این صورت، باید نرم کننده پارچه مایع یا پودری را به وان کامل چرخه شستشوی نهایی ماشین لباسشویی خود اضافه کنید.

این به جلوگیری از شستشوی نرم‌کننده پارچه توسط مواد شوینده کمک می‌کند و به درستی آن را رقیق می‌کند تا از لکه‌دار شدن پارچه‌های شما جلوگیری کند. نحوه پاک کردن لکه های نرم کننده را از لباس های خود در صورت بروز پیدا کنید.

اگر از ورق های خشک کن استفاده می کنید، قبل از شروع چرخه خشک کن، یک ورقه جدید به بالای بار خود اضافه کنید یا به سادگی 2 تا 3 توپ خشک کن را بعد از گذاشتن لباس ها در خشک کن خود بیندازید. درباره استفاده از ورق های خشک کن و نحوه عملکرد آنها بیشتر بدانید.

با افزودن مقدار صحیح ورق های نرم کننده یا خشک کن که روی بسته بندی محصول مشخص شده است، از رسوب روی لباس ها یا لوازم خانگی خود جلوگیری کنید.

همچنین مهم است که به طور مرتب ماشین لباسشویی خود را تمیز کنید و خشک کن خود را تمیز کنید تا رسوبات از نرم کننده ها و ورق های خشک کن پاک شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.