پزشکی با دفتر پولیشی دندان مریضش را ارتودنسی کرد

دفتر پولیشی میدوری رنگی راحت و گرم دارد که حتی اگر برای مدت طولانی از آن استفاده کنید با مشخصات نسبتا مناسب شما را خسته نمی کند.

Midori که من تجربه کردم محصولی است که تلاش می کند چنین عوامل مزاحم را به حداقل برساند. به جای نگرانی در مورد “چه کاری می توانم بهتر انجام دهم؟”، فکر کردن در مورد “چگونه می توانم چیزی را که در آن خوب نیستم حذف کنم؟” برجسته می شود.

ریشه

پس از چندین ماه استفاده از محصولات میدوری، ارزش نهایی آنها ‘ریشه’ است.

میدوری با افزودن حداقل مواد اولیه که اساس دفتر پولیشی ها هستند و استفاده حداکثری از مواد اولیه، دفترچه‌ای ساده و در عین حال منحصربه‌فرد ساخت.

به جای نگرانی در مورد اینکه چه چیزی اضافه کنم یا بهتر انجام دهم، ردپای فکر کردن در مورد اینکه چه چیزی را بیشتر حذف کنم و چه چیزی را که در آن خوب نیستم حذف کنم را دوست داشتم.

فکر می کنم از کودکی شنیده ام که کاغذ و قلم ناپدید می شوند. بنابراین، تولیدکنندگان کاغذ نیز به سختی در مورد ساخت و انتشار یادداشت های دیجیتال فکر می کنند، و Moleskine به تجارت دیجیتالی گسترش می یابد و برنامه های یادداشت می سازد.

هیچ کس نتیجه انتخاب های استراتژیک را نمی داند، اما من خلوص مواد خامی را که میدوری روی آن تمرکز می کند، دوست دارم: کاغذ. انجام بیش از افزودن، سادگی و شخصیت مطلق میدوری است.

معلمان اغلب دوست دارند پیش نویس دفترچه یادداشت دانش آموزان خود را برای ترسیم نمودارهای توضیحی و آموزش آنها قبل از نوشتن نسخه نهایی خود داشته باشند.

بسیار سبک، فرمت کوچک این لوازم مدرسه در کشوی میز یا به راحتی در جیب یک کیف مدرسه پسرانه قرار می گیرد. بنابراین پیش نویس دفترچه یادداشت را می توان در هر زمان استفاده کرد.

این عرضه اولیه لوازم التحریر سازگار با محیط زیست است، این کاغذ دارای گواهینامه PEFC است که مدیریت پایدار جنگل را تضمین می کند. ساخت فرانسه و 100% بازیافت شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.