کشف حوله تن پوش نوجوان در سیار مریخ که در گینس ثبت شده است

یک روز بارانی است و خیس هستید، پس از بازگشت به خانه شیرین خود اولین چیزی که به آن نیاز دارید که یک حوله تن پوش نوجوان شما را نوازش کند.

یا فرض کنید در آشپزخانه مشغول به کار هستید، پس ابزار مورد نیاز حوله برای خشک کردن ظروف یا سرو غذاهاست. اینطور نیست؟ البته که بله.

اما استفاده از حوله به آشپزخانه یا حمام محدود نمی شود زیرا ما در زندگی روزمره از آن برای اهداف مختلف استفاده می کنیم. بنابراین، برای استفاده عملی، مؤثر و هوشمندانه از آن، باید جزئیاتی مانند مواد اولیه، انواع، اندازه‌ها و کاربردهای نهایی را بدانید.

تمام مواد اولیه ای که برای ساخت حوله استفاده می شود، اولین نامی که می آید پنبه است. همه آن را ترجیح می دهند زیرا یک محصول طبیعی است. وقتی پنبه ارگانیک باشد فاقد مواد شیمیایی است.

همچنین، بر خلاف هر فیبر مصنوعی، جذب بیشتری دارد. همچنین یک ماده قابل تنفس است زیرا الیاف به هوا اجازه عبور می دهد. پنبه نیز راحت است زیرا پوست را تحریک نمی کند. پنبه بیشتر به عنوان حوله حمام به دلیل جذب عالی استفاده می شود.

برای چه کسانی مناسب است: افرادی که می خواهند حوله حمامی ضخیم و جاذب بدون سنگینی داشته باشند.

برای چه کسانی مناسب نیست: افرادی که خواهان حوله ای هستند که علاوه بر رنگ سفید، رنگ های دیگری نیز داشته باشد.

حوله حمام کلاسیک رتبه برتر لیست ما را به خود اختصاص داد زیرا آزمایش کنندگان در تمام معیارهای آزمایش ما از جمله قابلیت جذب، به آن امتیازات پنج ستاره عالی دادند: پنبه ترکی توانست دست های مرطوب را تنها در یک پاس خشک کند و 11 را جذب کند.

4 فنجان آب فقط در 10 ثانیه بدون چکیدن آب اضافی.

حلقه های بسته بندی متراکم به این حوله احساس محکم و نرمی می دهد که پس از شستن به همان اندازه نرم باقی می ماند – و با توجه به اینکه این حوله از پنبه ترک ساخته شده است، ما پیش بینی می کنیم که با استفاده مداوم، نرم تر شود.

به گفته سازنده، حوله با فناوری که به سرعت خشک می شود، بافته شده است، که یک بافت شیب دار است که دو سوم نرم و یک سوم بافت دارد و سریع خشک می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.