گواهی ایزو 18001 چقدر هزینه دارد؟

با دریافت گواهی ایزو 18001، مشخص می شود که سازمان و یا شخص الزامات و مستندات این استاندارد را به درستی یاد گرفته است و این مزیت های فراوانی دارد، می خواهیم در ارتباط با این مدرک که چقدر هزینه دارد به شما توضیحاتی ارائه کنیم.
برای صدور گواهی ایزو 18001 هزینه ای بسیار مناسب در نظر گرفته شده است. اخذ این گواهی می تواند سازمان ها را در قبال سیستم های ایمنی و بهداشت هوشیار کند و این می تواند برای بستن قرار داد و هم چنین جلب نظر مشتریان مناسب باشد. هزینه مربوط به صدور این گواهی در ادامه آمده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

هزینه گواهی ایزو 18001

معمولا شرکتی که خواهان دریافت این گواهی است باید تعیین کند مدرک بین المللی می خواهد یا داخلی. چون هر کدام هزینه ای دارد در این جدول می توانید هزینه ها را مشاهده کنید.

             نوع گواهی ایزو 18001                 هزینه مربوط به آن
گواهی داخلی زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت500 هزار تومان
گواهی ایزو cb بین المللی تحت ab معتبر1 میلیون تومان

گواهی ایزو 18001

باید در نظر داشته باشید که این هزینه ها تنها برای صدور این مدارک نیست، بلکه مستندات و آموزش های مربوط به این استاندارد هم در این هزینه ها لحاظ شده است. با توجه به این هزینه های ناچیز می توانید به راحتی این مدرک بسیار مهم را برای خود و یا سازمان دریافت کنید و از مزیت های کاربردی آن در طی 3 سال استفاده کنید. هر چند باید سالیانه از سمت شرکت ما ممیزی های در خصوص این استاندارد و رعایت نکات ایمنی و بهداشت در سازمان شما اقدام گردد، اما در طول سال اول نیازی به این ممیزی نیست و شما می توانید به راحتی صاحب چنین گواهینامه ای شوید.

شماره موبایل: 09902702205
شماره ثابت: 08733230268

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.