فروش ایزو 9001 با هزینه ای بسیار مناسب

در این سایت، فروش ایزو 9001 با هزینه بسیار مناسب انجام می پذیرد و صاحبان کسب و کارهای مختلف جهت بالا بردن اعتبار مجموعه خود می توانند از این مزیت بی نظیر بهره ببرند.
معمولا شرکت های مشاوره ای در قبال خدماتی که ارائه می کنند مبلغی را به عنوان حق الزحمه در نظر می گیرند. این مبلغ برای ایزو 9001 ویرایش سال 2015 به حدود 4 میلیون تومان می رسد، علاوه بر این بایستی هزینه ای برای صدور گواهینامه بین المللی پرداخت کنند که در آخر باید حدود 6 ال 7 میلیون تومان برای استقرار، پیاده سازی و دریافت گواهی ایزو باید پرداخت شود. زمانی که به این مبالغ دقت می کنیم می دانیم که با توجه به وضعیت نامناسب اقتصادی ایران در سال 97 بسیاری از شرکت ها از گرفتن ایزو، خودداری می کنند حتی اگر برای برخی از آن ها حالت اجباری داشته باشد، پس چاره چیست؟

فروش ایزو 9001

فروش ایزو 9001 با هزینه ای مناسب

اگر وضعیت اقتصادی شما مناسب است که پیشنهاد می کنیم از همان روش اول، یعنی حضوری، گواهینامه را دریافت کنید، اما اگر وضعیت نامناسبی دارید و حتما بایستی ایزو داشته باشید، پیشنهاد می کنیم از بسته های خود استقرار و پکیج های مشاوره ای ایزو بهره بگیرید تا مستندات استاندارد صفر تا 100 در سازمان شما پیاده سازی گردد. هزینه این پکیج مشاوره ایزو را می توانید از طریق همین سایت و یا مشاوره با کارشناسان ما دریافت کنید.

صدور گواهی ایزو 9001

جهت صدور این گواهینامه باید مبلغی پرداخت کنید، شرکت آروین ایزو نمایندگی دو شرکت معتبر qal و سوروین کوالیتی را بر عهده دارد و از ab معتبر نیساب کانادا، مدارک را برای شما صادر می کند. هزینه صدور این گواهی حدود 750 هزار تومان است که مبلغی بسیار مناسب است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: 09902702205
شماره ثابت: 08733230268

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.