مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات …دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

هزینه اخذ ایزو 14001

آنچه در این مقاله می خوانید...

اخذ ایزو 14001 ویرایش 2015
اخذ ایزو 14001

مدیران زیادی از ما این سوال را می پرسند که هزین اخذ ایزو 14001، چقدر است و این هزینه ها بر اساس چه معیاری انتخاب می شود؟ با ما همراه باشید تا پاسخ این سوالات را دریافت کنید.
شرکت های زیادی در ایران هستند که در زمینه اخذ استاندارد های ایزو فعالیت می کنند. زمانی که مدیری در یک سازمان قصد گرفتن ایزو را داشته باشد از افراد فعال در این زمینه پرس و جو می کند و هزینه های مربوط به اخذ سیستم مدیریتی را جویا می شود. معمولا رنج قیمت ها در یک سطح است و ممکن است سازمانی به دلخواه هزینه های مربوط به اخذ ایزو را کاهش یا افزایش دهد. این هزینه ها توسط هیچ ارگان و یا سازمانی تعریف نشده است و بر اساس خود شرکت های مشاوره ای در این زمینه طراحی شده است.

اخذ ایزو 14001

اخذ ایزو 14001 ویرایش 2015

با آمدن ویرایش جدید این استاندارد، بسیاری از شرکت ها به فکر اخذ این استاندارد افتادند. مهم ترین دلیل برای شرکت ها در این زمینه داشتن گواهی معتبر برای ایزو 14001 است و سپس به فکر پیاده سازی مستندات این استاندارد هستند.

هزینه اخذ ایزو 14001، برای دریافت گواهینامه آن 600 هزار تومان و برای پیاده سازی و مشاوره آن بستگی به نوع حضوری و غیر حضوری دارد.

شرکت آروین ایزو در این راستا می تواند در زمینه اخذ ایزو 14001 به شما عزیزان کمک شایانی کند، تا در اسرع وقت بتوانید گواهی مربوط به این استاندارد را دریافت کنید. این شرکت هم در زمینه مشاوره و پیاده سازی و هم دریافت گواهینامه ایزو 14001، تبحر دارد و در این راستا شما می توانید با کارشناسان شرکت ما در این زمینه ارتباط بگیرید.

.......

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات …دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.