گرفتن مدرک ایزو اصل

امروزه، گرفتن مدرک ایزو اصل برای سازمان ها و اشخاص به یک مزیت بسیار مهمی تبدیل شده است، با داشتن آن می توان به پیشرفت های قابل توجهی در زمینه کاری خود دست یافت.
معمولا مدارک ایزو برای سازمان ها و اشخاص تعریف شده است، سازمان ها با دریافت مستندات و پیاده سازی استاندارد مورد نظر بر روی سیستم خود، به فکر گرفتن مدرک ایزو هستند و اشخاص با گذراندن دوره آموزشی و هم چنین قبولی در آزمون های پایان دوره مربوط به این دوره، گواهینامه مدنظر خود را دریافت می کنند.

گرفتن مدرک ایزو

گرفتن مدرک ایزو برای سازمان

برای گرفتن مدرک ایزوی اصل در سازمان ها بایستی نکات زیادی رعایت شود. ابتدا بایستی مشخص کنید که خودتان تمامی مستندات و روش های اجرایی استاندارد مورد نظر را انجام می دهید و یا این که صفر تا صد آن را به دستان مشاورین متخصص در این زمینه می گذارید، هر کدام از این موارد برای سازمان هزینه هایی در بردارد، اما مسلما گرفتن ایزو غیر حضوری هزینه ای کم تری دارد. بعد از پیاده سازی مستندات نوبت به ممیزی سیستم می رسد که در صورت تایید آن، مدرک مورد نظر صادر می شود.

گرفتن مدرک ایزو

گرفتن مدرک ایزو برای اشخاص

اما برای اشخاص دوره های آموزشی غیر حضوری را در نظر گرفته ایم که اشخاص می توانند با گذراندن این دوره ها و هم چنین یادگیری آن، مدرک ایزو را دریافت کنند، هر چند بایستی در آخر دوره امتحانی را بدهند که البته سخت گیری آن به نسبت سازمان ها کم تر به چشم می خورد.

شرکت مشاورین آروین ایزو، با سابقه 10 ساله در زمینه مشاوره و آموزش انواع استاندارد های ایزو، تمامی دوره های مربوط به سازمان و اشخاص را در سایت خود بارگذاری کرده است، هم چنین می توانید مدارک معتبر از شرکت آروین ایزو دریافت کنید. هزینه های مربوط به این مدارک در جدول زیر آورده شده است.

           اشخاص/سازمان            نوع مدرک                 قیمت
           اشخاصگواهینامه داخلی( تاییدیه صنعت، معدن و تجارت)            250 هزار تومان
          سازمانگواهینامه داخلی( تاییدیه صنعت، معدن و تجارت)          400 هزار تومان

 

             اشخاص/سازمان               نوع مدرک               قیمت
اشخاصگواهینامه بین المللی(Qal انگلستان)        300 هزار تومان
سازمانگواهینامه بین المللی(qal انگلستان)          700 هزار تومان

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های آموزشی و هم چنین مدارک ایزو با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره موبایل: 09902702205
خط ثابت شرکت: 08733230268

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.