اخذ ایزو فوری در ایران

شرکت های تولیدی و بازرگانی در ایران اکثرا خواهان اخذ ایزو فوری هستند و به همین علت سازمان های مشاوره ای روشی را در نظر گرفته اند که کارفرمایان برای چنین تصمیمی به مشکل برخورد نکنند.
مدیران بسیاری از سازمان ها می خواهند که در سریع ترین زمان ممکن صاحب گواهینامه معتبر شوند. چنین کاری شدنی است اما باید در نظر داشته باشید ایزویی که بدین شکل می گیرید تاثیر زیادی در بهبود سیستم مدیریتی شما ندارد.

روش اخذ ایزو فوری

مناسب ترین راه حلی که پیشنهاد می کنیم استفاده از مدارکی است که ab های خصوصی دارند. این مدارک نیاز به ممیزی سخت گیرانه ندارند و شما می توانید صاحب به راحتی صاحب گواهینامه ایزو شوید. در نظر داشته باشید که این مدارک جزء سازمان تایید صلاحیت ایران نیستند، اما باز معتبر هستند و شما می توانید به وسیله آن صادرات خود را در این زمینه انجام دهید.

اخذ ایزو فوری

هزینه اخذ ایزو فوری

معمولا هزینه های مربوط به این موارد تنها شامل صدور گواهینامه ایزو به علاوه مستندات و مدارکی است که فرستاده می شود. این هزینه به بالای یک میلیون و پانصد هزار تومان نمی رسد.

چگونه گواهینامه ایزو را اعتباردهی کنیم

با یک who is ساده از سایتی که گواهینامه را برای شما ارسال کرده است می توانید بفهمید که آیا سازمان در ایران است یا خارج از کشور. اگر در خارج کشور باشد به احتمال خیلی زیاد، گواهینامه اصل است. هم چنین روش های دیگری نیز وجود دارد مثل روش های اعتباردهی گواهینامه ایزو در سایت و این که تحت چه سازمان هایی، گواهینامه اعتباردهی می شود. به هر حال اگر خواهان اخذ ایزو فوری هستید با ما تماس بگیرید.

شماره موبایل: 09902702205
شماره ثابت: 08733230268

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.