صدور گواهینامه ایزو 9001 کیفیت

معمولا برای صدور گواهینامه ایزو 9001 کیفیت، مشکلات فراوانی بر سر راه سازمان های علاقمند به این استاندارد وجود دارد. در این جا می خواهیم به این مشکلات و عوامل رفع آن بپردازیم.
به دلیل آن که گرفتن گواهینامه ایزو 9001 کیفیت، برای بسیاری از سازمان ها اجباری شده است مدیران زیادی می خواهند این مدرک را بگیرند. اما برخی محدودیت های زمانی و مادی باعث می شود که برخی از این مدیران برای اخذ این مدرک به تردید بیفتند. در این جا می خواهم روشی را برای شما عزیزان تشریح کنم که به وسیله آن بتوانید هر چه سریع تر این مدرک بین المللی را دریافت کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

گواهینامه ایزو 9001 کیفیت

زمان صدور گواهینامه ایزو 9001 کیفیت

شاهد آن هستیم که برخی از شرکت ها اعلام کرده اند که در عرض یک هفته کاری می توانند این مدرک را صادر کنند. چنین حرفی تقریبا محال است، زیرا اگر مدرک بین المللی باشد حداقل دو هفته طول می کشد که شرکت صادر کننده آن را برای نماینده خود بفرستد. پس چه جور این شرکت ها این جوری اعلام می کنند. به احتمال زیاد این مدارک توسط شرکت های ایرانی صادر می شود که البته گرفتن آن می تواند برای شرکت در مناقصات و نشان دادن آن به عنوان یک مدرک ایزو 9001 معتبر مفید باشد.

اما اگر قصد دریافت گواهینامه ایزو 9001 کیفیت بین المللی هستید بایستی سازمان شما ممیزی شود. برای پیاده سازی این استاندارد دو راهکار دارید. دریافت مستندات و الزامات از سوی شرکت مشاوره ایزو و یا دریافت مشاوره های حضوری توسط کارشناسان. شرکت آروین ایزو از سال 91 مشغول فعالیت در زمینه آموزش و مشاوره استاندارد های ایزو به صورت حضوری و غیر حضوری است و شما می توانید از طریق سازمان ما برای دریافت گواهینامه ایزو 9001 کیفیت اقدام نمایید. کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره موبایل: 09902702205
شماره ثابت: 08733230268

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.